Klinik Artı | Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Uluslararası Sağlık
Turizmi Hizmeti Sizlerle!
Klinik Artı olarak Sağlığınız için
tedavinizde rol almak istiyoruz.
Hemen Arayın!
Tedavi Paketlerimiz
ile sizlere hizmet sunuyoruz!
Anlaşmalı Ulaşım ve
Konforlu Otel Deneyiminden Yararlanın!
İletişime Geçin!
Hızlı ve Ağrısız
Tedavi İmkanına Kavuşun!
Uzman Diş Hekimlerimiz Sizlere
Tecrübelerini Aktarmaktan Gurur Duyuyor!
Doktorunuzu Seçin!
Tedavi Seansları Arasında
Kültür Gezintisi Yapın!
Süreç İçerisinde İstanbul Gezintisi
Tedavi Paketimizde Bulunuyor!
Bize Ulaşın!

Uluslararası Sağlık
Turizmi Hizmeti Sizlerle!
Hemen Arayın!
Tedavi Paketlerimiz
İle Hizmet Sunuyoruz!
İletişime Geçin!
Hızlı ve Ağrısız Tedavi İmkanına Kavuşun! Doktorunuzu Seçin! Tedavi Seansları Arasında Kültür Gezintisi Yapın! Bize Ulaşın!
Klinik Artı, Sefaköy - Küçükçekmece Diş Kliniği

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Yeni Bir Konsept.

Klinik Artı, implantoloji, ortodonti, pedodonti (çocuk diş hekimliği), periodontoloji, protez, estetik diş hekimliği ve endodonti (kanal tedavisi) bölümleriyle diş hekimliğinin tüm branşlarında uzman kadrosu ile uluslararası standartlarda hizmet vermektedir.

Tüm Tedavilerimiz

Hayal Ettiğiniz Gülümsemelere Kavuşun!

Dr. Nuri Mert Topbaşı

Ortodonti Uzmanı

Dt. Mustafa Orta

Diş Hekimi

Dt. Seda AKINCI

Diş Hekimi

Dt. Malik Ahmetoğlu

Diş Hekimi

Dr. Elif Ece Kalaoğlu

Çocuk Diş Hekimi

Dt. Yusuf BAYĞIN

Diş Hekimi

Instagram’da Klinik Artı

Bizi Instagram’da Takip Edin.

Video Galeri

Youtube Kanalımızı İncelediniz Mi?

Çözüm Ortaklarımız

Küçükçekmece Diş Kliniği - Klinik Artı
Gülmek, bu hayatta başımıza gelebilecek en güzel şeydir.

Gönül rahatlığıyla ve ağız dolusu gülebilmek ise hayattaki en temel hedeflerimizden biri olmalıdır. Sizi gerçek ve kaygısız gülüşlerden mahrum bırakan ağız ve diş sağlığı problemlerini ihmal etmeden çözüme kavuşturmanız gerekir. Bunun için sizi ve gülüşünüzü önemseyen diş kliniklerini tercih etmelisiniz.

Alanında Uzman Kadro
Ortodonti 100%
Periodontoloji 100%
Pedodonti 100%
İmplantoloji 100%

Hızlı ve Kolay Randevu

Şimdi Arayın!

Neden Klinik Artı?

Tedavi Paketlerimiz ve İçeriği

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Anlaşmalı Olduğumuz Konforlu Oteller

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Tedavi Seansları Arası Kültür Gezintisi

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Ağrısız ve Kalıcı Tedavi için Adım

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Başarılı Tedavi için Yola Çıkın!

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Kalıcı Tedavi İmkanı için İletişime Geçin!

Hemen Arayın!
Kartaltepe Mh. Uzun Sk. No:2Sefaköy – Küçükçekmece / İSTANBUL
0 (212) 541 4 5410 (212) 541 4 5400 (552) 603 4 030
info@klinikarti.com
Pzt - Cmt: 09:30 - 21:30Pazar: 12:00 - 19:00

Klinik Artı, uzman diş hekimi kadrosuyla Küçükçekmece Sefaköy’de.

Sefaköy Diş Poliklinikleri

Mesleki bilgi ve becerisi ile bu alandaki tecrübesini ise son teknolojik cihazlarla taçlandırır. Böylece konumlandığı Sefaköy bölgesinde olduğu kadar şehrin dört bir yanında da bilinen ve güvenilir bir diş polikliniği olmayı başarmıştır.

Sefaköy dişçi arayışlarınıza çözüm olmak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Sefaköy Şeffaf Plak

Küçükçekmece şeffaf plak için gelen hastalarımızın diş röntgenleri ve ağız taramaları yapıldıktan sonra analiz edilen veriler neticesinde gerekli olan şeffaf plak işlemleri yapılmaya başlanır. Şeffaf plak Küçükçekmece ve Şeffaf plak Sefaköy tedavileri için işleyen süreçte doktorlarımızın tavsiyelerine uymak ve yapmamız gerekenleri eksiksiz yerine getirmemiz önemlidir.

Sefaköy ve Küçükçekmece’de implantortodonti, pedodonti, periodontoloji, protez, estetik diş hekimliği ve endodonti alanında modern bilim ve profesyonel hizmet ilkeleriyle destek sağlayan Klinik Artı, ağız ve diş sağlığı konusunda tüm tedavileri hizmetinize sunmaktadır.

Küçükçekmece Diş Beyazlatma

 

Diş sağlığı konusunda etkili, sürdürülebilir ve modern tıbbi çözümler devreye girmelidir. Çağdaş bilginin ışığında gerçekleştirilen uygulamalar ile ağız ve diş sağlığına dair problemler büyük oranda çözüme kavuşturulabilmektedir. Örneğin çeşitli sebeplere bağlı olarak görülen diş eksikliğinin giderilmesini hedefleyen implantoloji gibi bölümler sayesinde etkili ve konforlu çözümler ortaya konmaktadır.

Küçükçekmece En iyi İmplant Doktoru

Klinik Artı, hasta güvenliği ilkesini de sunduğu kaliteli hizmetin ayrılmaz bir parçası haline getirerek modern ağız ve diş sağlığı çözümlerinin adresi haline gelmiştir. Ayrıcalıklı hizmet anlayışı ve kişiye özel tedavi yaklaşımı ile Klinik Artı, bu alandaki standartları yukarıya çekmeyi başarmaktadır.

Küçükçekmece Diş Beyazlatma

 

Psikolojik huzursuzluk bireyin yaşamının her alanına yansıyabilir. Dolayısıyla ağız ve diş sağlığı, hem fiziksel hem de psikolojik açıdan ele alınması gereken bir konu olarak kendini gösterir. İmplantoloji, ortodonti, protez, periodontoloji, pedodonti, endodonti, estetik diş hekimliği gibi bölümler günümüz diş hekimliğinin çalışma alanlarını oluşturur.

Bunların her biri mesleki uzmanlık, akademik ehliyet, tecrübe ve profesyonellik gerektiren konulardır. Dolayısıyla söz konusu alanlarda hizmet veren diş hekimlerinin işinin ehli kişiler olması önemlidir.

Sefaköy Diş Hekimi

 

Hızlı, pratik ve konforlu tedavi süreçleri hayata geçirilebilmektedir. Kalabalık metropol kimliği ile öne çıkan İstanbul’da günümüzde çok sayıda diş polikliniği faaliyet göstermektedir.

Nüfus yoğunluğunun en fazla olduğu semtlerin başında gelen Sefaköy diş kliniği, alanında uzman kadrosu ve modern tedavi konseptleriyle öne çıkan Küçükçekmece Diş Kliğini Klinik Artı’ya ev sahipliği yapmaktadır.

Sefaköy Diş Klinikleri

 

Ülkemizde ağız ve diş sağlığı ile birlikte özellikle implantoloji alanında hizmet veren başarılı hekim ve klinikler bulunmaktadır. Küçükçekmece implant konusunda uzman hekim ekibi ve uluslararası standartlarda sağladığı hizmetle öne çıkan Klinik Artı’ya ev sahipliği yapmaktadır. Sefaköy diş hekimi ve Küçükçekmece diş doktoru arayışlarınız için en doğru adres olma özelliği taşıyan Klinik Artı, diş hekimliğinin tüm branşlarında profesyonel hizmet vermektedir.

Küçükçekmece Diş Hekimi

 

Bu profesyonel hizmetin karşılığında hastalarımızda yüksek oranda memnuniyet oluşturmayı planladığımız için doktorlarımızın tedavi sürecinde vermiş olduğu tavsiyelere uyum göstermek ve dikkate alınması gereken konular hakkında tepkisiz kalınmaması isteklerimiz arasındadır.

Teknolojik imkanlar ve sunulan hizmet neticesinde hasta memnuniyeti her zaman önemli konulardan bir tanesi olmuştur. Sefaköy diş doktoru denildiğinde memnuniyet timsali olmak ve bu durumda uzun yıllarca kalmak isteklerimiz arasında olacaktır.

Sefaköy Diş Kliniği

 

Klinik Artı modern çağ insanının sıklıkla başvurduğu ve farklı yöntemleri bulunan diş beyazlatma uygulamaları için de doğru bir adres olma özelliği taşır. Uluslararası standartlarda sağladığı hizmet ve yakaladığı kalite ile fark yaratır.

Son teknoloji ürünü cihazlar, tam donanımlı tanı ve tedavi üniteleriyle birlikte gerek sağlık gerekse estetik açıdan yenilikçi, güvenilir ve bilimsel destek anlayışını hayata geçirmektedir.

Sefaköy Diş Hastanesi

 

Sağlıklı yaşam pratiklerinin kayda değer hız kazandığı ve estetik kaygıların hayli yoğun yaşandığı bir çağda, ağız ve diş sağlığı her zamankinden daha önemli hale gelmiştir. İlerleyen teknoloji ve bilimsel çalışmalar işbirliği ile tıpta ortaya konan gelişmeler sayesinde bu alanda sürdürülebilir ve yenilikçi çözümlere ulaşılmaktadır. Sefaköy ve Küçükçekmece Ortodonti tedavisi ihtiyaçlarınız için Klinik Artı hizmetinizde.

Küçükçekmece Diş Kliniği

 

Yaşamın her alanında olduğu gibi sağlık konusunda da ileri teknolojiden yararlanarak yenilikçi çözümler üretmek mümkündür. Bilhassa ağız ve diş sağlığı alanında modern teknoloji ve çağdaş bilgi işbirliği ile yepyeni ve etkili tedavi yöntemleri geliştirilmektedir.

Klinik Artı, kişiye özel tedavi yaklaşımı, tam donanımlı tanı ve tedavi üniteleriyle Küçükçekmece diş klinikleri arasında fark yaratmayı başarmaktadır. Ortodontiden implantolojiye, periodontolojiden pedodontiye, protezden estetik diş hekimliğine kadar tüm alanlarda kaliteli ve güvenilir hizmete Klinik Artı ile ulaşabilirsiniz.

İnsanların gerek sağlıklarıyla ilgili bilinçlenme düzeylerinin, gerekse dış görünüşlerine verdikleri önemin artmasıyla birlikte günümüzde ağız ve diş sağlığı alanında faaliyet gösteren klinik sayısı da fazlalaşmaktadır.

Küçükçekmece diş polikliniği olanlar arasında, yeni tedavi yöntemlerini mümkün kılan modern teknolojiyi ve söz konusu tedavileri profesyonel bir şekilde hayata geçiren deneyimli hekimleri bünyesinde barındıranlar öne çıkmaktadır.

Küçükçekmece Ortodonti

 

Ağız ve diş sağlığına dair çok sayıda farklı alanı kapsayan ve bireylerin yaşamını doğrudan etkileyen problemlerden söz etmek mümkündür.

Son yıllarda ortodonti alanında geliştirilen yeni tedavi yöntemleri ile çene yapısı ve diş dizilimindeki bozukluklar için etkili ve kalıcı çözümler ortaya konmaktadır. Estetiği önemseyen, yenilikçi tedaviler sayesinde bireylerin günlük hayatı üzerinde olumsuz bir etki yaratmayan tedavi süreçleri hayata geçirilebilmektedir. Diş hekimi tavsiye konusunda isteklerinize uygun uzman diş hekimlerimiz ile sizlere hizmet sunuyoruz.

Sefaköy Ortodonti Doktoru

 

Deneyimli ve profesyonel hekim kadrosuyla Klinik Artı, Sefaköy, Küçükçekmece’deki yerleşkesinde ortodontik tedavi başta olmak üzere implantolojiden pedodontiye, çocuk diş hekimliği ve estetik diş hekimliğine kadar pek çok alanda güvenilir hizmet vermektedir. Küçükçekmece ortodonti doktoru arayışlarınız için sizde Klinik Artı’nın size özel ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanın.

Küçükçekmece Diş Beyazlatma

 

Diş beyazlatma pratiklerinden yararlanmayı arzu eden bireyler Sefaköy diş beyazlatma aramalarını Klinik Artı’ya ulaştıklarında gönül rahatlığıyla sona erdirebilirler. Bu bölgede konumlanan kliniğin kapıları, her bölgeden ve her türlü ağız ve diş sağlığı sorununa sahip bireylere sonuna kadar açıktır.

Estetik diş hekimliğinin önemli bir ayağını meydana getiren diş beyazlatma uygulamalarını modern teknolojiyle paralel bir şekilde hayata geçiren Klinik Artı, Küçükçekmece diş beyazlatma arayışınızı nihayete erdirmeye hazır görünüyor.

Klinik Artı, implantoloji, ortodonti, pedodonti (çocuk diş hekimliği), periodontoloji, protez, estetik diş hekimliği ve endodonti (kanal tedavisi) bölümleriyle diş hekimliğinin tüm branşlarında uzman kadrosu ile uluslararası standartlarda hizmet vermektedir. Sefaköy diş kliniği aramalarında sizler için güven veren tedavi olanakları sunarak çalışmalarını sürdüren Klinik Artı, uzman kadrosu ile sizlerledir.

Küçükçekmece ve Sefaköy Diş Hekimi arayışlarına son noktayı koyan Klinik Artı ağız ve diş sağlığı hizmetlerinde, ileri teknoloji, inovatif bakış açısı, mesleki tecrübe ve modern mimarinin buluşma noktası olarak karşımıza çıkmaktadır. İnsan sağlığını temel hareket noktası olarak benimserken estetiği de asla ikincil plana atmayan tedavi yöntemleriyle Klinik Artı, Sefaköy diş hekimi aramalarınız için en doğru adres olma niteliği taşır.

WhatsApp Hızlı İletişim