Klinik Artı | Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Küçükçekmece Diş Kliniği

Küçükçekmece Diş Kliniği farkını ve ayrıcalığını yaşamaya hoş geldiniz.

Ağzınızın ve dişlerinizin vücudunuzdaki yeri ve önemi büyüktür. Sindirim kanalının girişi olan ağızla ilgili ortaya çıkan problemler hem sindirim sistemi üzerinde doğrudan bir olumsuz etki bırakır, hem de diş sağlığına zarar verir. Dişlerin ise temel görevi ağza giren besinlerin parçalanıp öğütülmesini gerçekleştirmektir.

Ağzın ve dişlerin konuşma ve gülme eylemlerindeki rolü de son derece belirleyicidir. Dişleriyle ilgili problem yaşayan kişiler çeşitli biçim ve seviyelerde çiğneme, ısırma, konuşma sorunları yaşayabilmektedirler. Örneğin diş eksikliği olan kişi için bazı sesleri çıkarmak hayli zor olabilmekte ve çiğneme problemleri yaşanabilmektedir.

sefaköy en iyi implant doktoru

Tedavi edilmemiş diş eti hastalıkları da diş kayıplarına, çene kemiğinin erimesine ve hatta diğer organlarda fonksiyon bozukluklarına sebep olabilir. Benzer şekilde uzun süre devam eden diş enfeksiyonları eklemlerde, böbrekte, hatta kalpte ciddi problemlere sebebiyet verebilir.

Neticede ağız ve diş sağlığı hiçbir zaman sadece ağız ve diş sağlığı değildir. Bu konudaki aksama ve rahatsızlıklar vücudunuzdaki hemen bütün sistemler üzerinde olumsuz etki bırakır.

Şimdi Hızlı ve Kolay Randevu Alın!

Gerçek bir ağız ve diş sağlığı; ağızda ve dişlerde yapısal yahut işlevsel hiçbir bozukluğun olmaması anlamına gelmektedir. Tüm diş ve dokular kendi görevlerini eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmelidir. Bunu sağlayabilmek için kişinin kendi ağız ve diş bakımını rutin ve eksiksiz olarak gerçekleştirmesi ve aynı zamanda düzenli olarak bir diş hekiminin takibinde kalması gerekir.

Bir Küçükçekmece diş kliniği olan Klinik Artı, ağız ve diş sağlığını koruma yolculuğunda tecrübesi ve profesyonelliğiyle sizin yanınızda yer alıyor. Diş hekimliğinin farklı branşlarında uzman hekimler her türlü soru ve sorununuza etkili ve kalıcı çözümler buluyorlar. Modern ve güncel diş hekimliği uygulamalarını yakından takip eden Küçükçekmece diş kliniği Klinik Artı, söz konusu uygulamaları tüm tedavilerde başarıyla hayata geçiriyor.

kucukcekmece dis klinigi klinikarti

Modern mimarisi, hasta odaklı bireysel tedavi anlayışı, etik değerleri önemseyen meslek ahlakı yaklaşımıyla Küçükçekmece Diş Kliniği Klinik Artı, ağız ve diş sağlığınızı güvenle emanet edebileceğiniz bir klinik olma niteliği taşıyor. Siz de, dişlerinizle ilgili mevcut problemi çözüme kavuşturmak ya da rutin diş muayenenizi gerçekleştirmek ve ömür boyu sağlıklı ve estetik görünüme sahip dişlere kavuşmak için Klinik Artı Ailesi ile tanışın. Küçükçekmece diş kliniği arayışlarınıza son noktayı koyun!

Görsel Galerisi
Klinik Artı

Uzman diş hekimi kadrosu ve yüksek teknolojik cihazları ile sizelere standartların üzerinde hizmet sunan Klinik Artı, Küçükçekmece diş kliniği arayışlarınıza son vermek için kapılarını açtı!

Küçükçekmece Diş Kliniği

WhatsApp Hızlı İletişim