Küçükçekmece Diş Beyazlatma

Küçükçekmece Diş Beyazlatma

Küçükçekmece diş beyazlatma hizmetlerine hoş geldiniz.

Herkesin hayali mükemmel bir gülüştür. Ancak birçok sorun, kişinin hayalindeki gülüşü elde etmesine engel olur. Bu sorunlardan biri de dişlerin rengidir. Diş rengi sarı da olabilir, tükettikleri ve alışkanlıkları yüzünden beyazlığını yitirmiş de olabilir. Dişlerin düzenli fırçalanması dahi bazı durumlarda dişlerin sararmasının önüne geçemez. Adında da anlaşılacağı üzere Diş beyazlatma (Bleaching) yöntemi, dişleri doğal engine kavuşturmak için kullanılır. Klinik Artı, Küçükçekmece diş beyazlatma hizmeti veren en iyi klinikler arasındadır.

Bazı dişlerde doğuştan gelen ya da kullanılan antibiyotikler ve bunlara benzer sebepler, dişlerde içsel renklenmeleri meydana getirebileceği gibi sık tüketilen yiyecek, içecekler ve sigara kullanımı dişlerde dışsal renklenmeye sebep olarak dişlerin beyazlığına gölge düşürür.

Küçükçekmece Diş Beyazlatma, KlinikArtı

Küçükçekmece Diş Beyazlatma ve Klinik Artı

Diş Beyazlatma Küçükçekmece adresi Klinik Artı sayesinde ideal diş beyazlığına ulaşmak hiç de zor değil. Dişlerde oluşan renklenmeler diş beyazlatma işlemi ile giderilebilir. Diş taşı temizliğinin ardından yapılan polisaj işlemi ile karşılaştırıldığında bleaching, son derece farklıdır. Diş beyazlatma işleminde dişin doğal rengi 2-3 ton kadar açılabilir.

Diş beyazlatma işlemi uzman hekim tarafından ofis ortamında ofis tipi beyazlatma ve hastadan alınan ölçülerle üretilen ve hastaya verilen şeffaf plak sayesinde beyazlatma ajan oranı daha düşük içerikli jellerle hastanın kendi başına yapabileceği home bleaching şekillerinde uygulanabilir.

Ayrıca hekimlerin kontrolü dışında eczanelerinden temin edilebilen ve overthecounter olarak bilinen ağız gargarası, beyazlatıcı diş macunu gibi ürünler bulunmaktadır. Ancak bu ürünlerin etkileri, hekim kontrolünde yapılan beyazlatma işlemine kıyasla düşüktür. Bu ürünleri hekim tarafından yapılan beyazlatma sonrası hekimin tavsiyesiyle kullanmak doğru bir tercih olacaktır.

Yapılan araştırmalar özellikle yaş, kahve, çay ve sigaraya bağlı renklenmelere sahip hastalarda diş beyazlatma işleminin tatmin oranının yüksek olduğunu kanıtlamıştır. Ne yazık ki aşırı floridin neden olduğu “florozis” olarak nitelendirilen renklenmelerde ve ilaçlara bağlı renklenmelerde başarı oranı bu kadar yüksek değildir. Dişlerdeki beyazlık, kişiden kişiye değişkenlik gösteren faktörlere bağlı olmakla birlikte ortalama 3 ay ile 4 yıl arası sürmektedir. Kişinin günlük ve tüketim alışkanlıkları bu süre üzerinde büyük öneme sahiptir.

WhatsApp Hızlı İletişim